Kahvenin Tek Adresi Eğitim Satış Ve Danışmanlık

Kahvenin Uzmanı

Kahvenin Uzmanı

Eki 20, 2013

UZMAN BARİSTA

KİM…

12 yılı aşkın süredir bulunduğum Kahve Sektöründe sizlerle daha yakın olabilmek, bilgilerimi paylaşmak ve kahve sektöründeki gelişmeleri, yenilikleri ve gelecekte olacakları aktarabilmek için oluşturduğum web sayfam ve çok yakında uzmanbarista mobil aplikasyon uygulamam sizlerle.

Yunus Çakmak, 12 yıldır uzman barista olarak çalışıyor. Çakmak, kahve üretiminde ekol olmuş, İtalya İngiltere gibi ülkelerde dünyanın sayılı baristalarından eğitimler aldı. Çakmak şimdi ise, kahve eğitimi veriyor ve yeni baristalar yetiştiriyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden getirdiği kahve çekirdeklerini harmanlayarak, özel kahve tarifleri yapan Çakmak, aynı zamanda Türkiye’deki önemli kahve markalarına kahve çekirdeği alımı konusunda danışmanlık yapıyor.

Çakmak, İSTESOB (İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği) ile birlikte yeni girişimciler yetiştirmek için ortak proje yürütüyor. Bunun yanında Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kimsesiz çocuklara barista eğitimi veren Yunus Çakmak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı desteğiyle onların bir iş sahibi olmasına katkı sağlıyor.

SOSYAL MEDYA AĞLARI

WhatsApp Gönder
Kurslar ve danışmanlık hakkında bilgi
Merhaba aşağıdaki
hizmetler hakkında bilgi verelim.
( Barista kursu, Kahve kursu, Kahve kavurma kursu, Workshop etkinlikleri, Danışmanlık hizmetleri, Ekipman desteği )
Uzman Barista